Anders Persson Bumling Ateljé Lyktan

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

ANDERS PERSSON, ´´Bumling´´ bordsarmaturer, 1 par, brunlackerade, Ateljé Lyktan, rund fot, ställbar arm, rund skärm, total höjd ca 65 cm.

Slitage, repor

599350

2018-12-19