Fåtöljer 1900-talets mitt

Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt
Fåtöljer 1900-talets mitt

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1940/50-tal, stomme i björk, djuphäftad rygg, omklädda i ljusblå plysch, bredd ca 71 cm

Omklädda

599366

2018-12-15