Christian Fredrik Swensson oljemålning
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Lotskutter på Marstrandsfjorden, signerad C. F. Swensson, olja på duk, 87x147 cm
Proveniens: Stockholms Auktionsverk nr. 1987, 6 Dec 2011
Duklagningar
599376
2018-12-16