Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, miniatyrljusstakar, 5+4+2, mässing, Markaryd, 1900-talets andra hälft, modellnr: L92, L97, L125, höjd ca 2-5 cm, ljus medföljer
Smärre slitage
599377
2018-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här