Hans Agne Jakobsson Markaryd miniatyrljusstakar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, miniatyrljusstakar, 5+4+2, mässing, Markaryd, 1900-talets andra hälft, modellnr: L92, L97, L125, höjd ca 2-5 cm, ljus medföljer

Smärre slitage

599377

2018-12-16