Satsbord 1900-tal ek Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

SATSBORD, 3 dlr, ek, 1900-tal, skyltmärkt AB Nordiska Kompaniet, höjd ca 60 cm

Repor, märken

599394

2018-12-15