Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERGÈRER, 1 par, Louis XVI-stil, 1900-tal, höjd ca 88 cm, sitthöjd ca 45 cm, bredd ca 80 cm
Bruksslitage, klädsel med fläckar
599395
2018-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här