Stol senbarock Hälsingland

Stol senbarock Hälsingland
Stol senbarock Hälsingland
Stol senbarock Hälsingland
Stol senbarock Hälsingland
Stol senbarock Hälsingland
Stol senbarock Hälsingland
Stol senbarock Hälsingland
Stol senbarock Hälsingland
Stol senbarock Hälsingland
Stol senbarock Hälsingland
Stol senbarock Hälsingland
Stol senbarock Hälsingland
Stol senbarock Hälsingland
Stol senbarock Hälsingland

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, furu, Hälsingland, 1700-talets mitt, senbarock, genombruten ryggbricka, balusterformade ben, skuren dekor, bemålad i rödbrunt, framtagen originalfärg, sitthöjd ca 48 cm

Åldersrelaterat slitage, sprickor

599396

2018-12-16