Skänkstop grötskål tenn

Skänkstop grötskål tenn
Skänkstop grötskål tenn
Skänkstop grötskål tenn
Skänkstop grötskål tenn
Skänkstop grötskål tenn
Skänkstop grötskål tenn
Skänkstop grötskål tenn
Skänkstop grötskål tenn
Skänkstop grötskål tenn
Skänkstop grötskål tenn
Skänkstop grötskål tenn
Skänkstop grötskål tenn

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

SKÄNKSTOP, 3 st, GRÖTSKÅL, tenn, 1800-tal, delvis med ciselerad dekor, stopens höjd ca 20-27 cm

Bucklor, skador, lagningar

599402

2018-12-19