Wedgwood tallrikar

Wedgwood tallrikar
Wedgwood tallrikar
Wedgwood tallrikar
Wedgwood tallrikar
Wedgwood tallrikar
Wedgwood tallrikar
Wedgwood tallrikar
Wedgwood tallrikar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WEDGWOOD, 1900-talets mitt, "Nautilus", glaserat stengods, 23 dlr bestående av 12 förrättssnäckor samt. 11 mattallrikar

Bruksslitage

599417

2018-12-15