Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WEDGWOOD, 1900-talets mitt, "Nautilus", glaserat stengods, 23 dlr bestående av 12 förrättssnäckor samt. 11 mattallrikar
Bruksslitage
599417
2018-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här