Wedgwood tallrikar
2018-12-15
599417
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WEDGWOOD, 1900-talets mitt, "Nautilus", glaserat stengods, 23 dlr bestående av 12 förrättssnäckor samt. 11 mattallrikar
Bruksslitage