Klubbat för:
60 EUR
Utropspris
200 EUR
LAILA PULLINEN, "Nödens Tre Ansikten", medalj, brons, signerad LP, 1970-tal, storlek 9,5x9,5 cm
Medaljen formgiven år 1977 för Finland Röda Kors 100 års jubileum
599419
2018-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här