Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHN REES (England, 1800-tal): "Early morning...", signerad och otydligt daterad John Rees, olja på duk, ca 28x54 cm
Retuscher, ytskador
599432
2018-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här