Käppar 4 stycken 1900-tal

Käppar 4 stycken 1900-tal
Käppar 4 stycken 1900-tal
Käppar 4 stycken 1900-tal
Käppar 4 stycken 1900-tal
Käppar 4 stycken 1900-tal
Käppar 4 stycken 1900-tal
Käppar 4 stycken 1900-tal
Käppar 4 stycken 1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄPPAR, 4 st, 1900-tal, bl a, 2 st med inbyggda pluntor, höjder ca 88-92 cm

Repor, märken, slitage, löst hundhuvud

599443

2018-12-18