Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MINIATYRBYRÅ, Frankrike, Louis XV stil, 1900-talets först hälft, fanerad med valnöt, beslag i mässing med porslinsplaketter, höjd ca 22,5, 27x18 cm, nyckel finns
Backstycke med spricka
599459
2018-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här