Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MORTEL, med stöt, kalksten, 1700-tal, av så kallad "Borghamnstyp", oktagonal form, diameter ca 14 cm, höjd 10 cm
Nagg/avslag, slitage
599464
2018-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här