Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BYRÅ, omkring 1800, sengustaviansk, fanerad med mahogny, lister och beslag av mässing, skiva av kalksten, höjd 81, 91x 45 cm
Lösa lister medföljer, repor, smärre skador, nyckel saknas
599490
2018-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här