Hans J Wegner bäddsoffa
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HANS J WEGNER, bäddsoffa, Getama, Danmark, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, rygg klädd i orange och sits klädd i randrig textil, längd ca 206 cm, djup ca 96 cm, höjd ca 74 cm
Mindre märken och repor i trästommen
599491
2018-12-15