Hans J Wegner bäddsoffa

Hans J Wegner bäddsoffa
Hans J Wegner bäddsoffa
Hans J Wegner bäddsoffa
Hans J Wegner bäddsoffa
Hans J Wegner bäddsoffa
Hans J Wegner bäddsoffa
Hans J Wegner bäddsoffa
Hans J Wegner bäddsoffa
Hans J Wegner bäddsoffa
Hans J Wegner bäddsoffa
Hans J Wegner bäddsoffa
Hans J Wegner bäddsoffa
Hans J Wegner bäddsoffa
Hans J Wegner bäddsoffa

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS J WEGNER, bäddsoffa, Getama, Danmark, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, rygg klädd i orange och sits klädd i randrig textil, längd ca 206 cm, djup ca 96 cm, höjd ca 74 cm

Mindre märken och repor i trästommen

599491

2018-12-15