Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, 10 st, KLOCKSTÄLL, 2 st, 1900-talets första hälft, bl a Omega, Pelican
Urtavla saknas, visare saknas, skador
599502
2018-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här