Fickur klockställ

Fickur klockställ
Fickur klockställ
Fickur klockställ
Fickur klockställ
Fickur klockställ
Fickur klockställ
Fickur klockställ
Fickur klockställ
Fickur klockställ
Fickur klockställ
Fickur klockställ
Fickur klockställ

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, 10 st, KLOCKSTÄLL, 2 st, 1900-talets första hälft, bl a Omega, Pelican

Urtavla saknas, visare saknas, skador

599502

2018-12-20