Skåp nyrenässans

Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanerad med bl.a. valnöt och valnötsrot, skuren dekor, beslag i kromad metall, invändigt med två justerbara hyllplan, höjd ca 146, 95x54 cm, nyckel finns

Slitage, fläckar, smärre ytskador

599508

2018-12-20