Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
ALVAR AALTO, soffbord, modell Y805A, Artek, 1950-tal, underrede av formböjd klarlackerad björk, skiva av glas, höjd ca 44, 89x89 cm, modellen formgavs 1946
Skiva med repor, kantnagg
599511
2018-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här