Toilettebord/ skrivbord 1960-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD/ SKRIVBORD, 1960-tal, fanérat i teak, med spegel, höjd ca 80, 120x45 cm

Smärre ytskador

599512

2018-12-17