Fåtölj 1900-tal
2018-12-20
599517
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, blå ullklädsel, bestade ben, sitthöjd 40, total höjd 94 cm
Slitage och fläckar