Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
TAKLAMPA, barockstil, 1900-talets mitt, stomme i mässing, 5 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 57, diameter 45 cm
Prismor saknas, lampskärmar med slitage
599526
2018-12-18