Erling Valldeby vägglampa

Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa
Erling Valldeby vägglampa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERLING VALLDEBY, vägglyster i form av en prinsessa, bemålad gips, signerad, daterad Eve-32, Gbg i godset, ca 40 cm hög

Allmänt slitage

599537

2018-12-23