Carl Malmsten matsalsgrupp
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Herrgården", matgrupp, 7 dlr bestående av matbord, 6 stolar, Åfors Möbelfabrik, ursprungligen formgiven 1948, ek, stämplade Åfors Möbelfrabik, 2 iläggskivor á 55, stolarnas sitthöjd ca 44 cm, bordets höjd ca 75, 100x140 cm
Slitage
599540
2018-12-20