Stolar
2018-12-20
599557
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st, omkring 1900-talets mitt, stomme i metall, formpressad sitts och ryggbricka, sitthöjd ca 48cm
Slitage och ytskador