Golvlampa ANF

Golvlampa ANF
Golvlampa ANF
Golvlampa ANF
Golvlampa ANF
Golvlampa ANF
Golvlampa ANF
Golvlampa ANF
Golvlampa ANF

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1960-tal, fanérad i teak, mässing, undertill märkt ANF Made in Sweden, total höjd (upprätt läge) ca 166 cm

Brukslitage, smärre ytskador

599559

2018-12-17