NK sideboard

NK sideboard
NK sideboard
NK sideboard
NK sideboard
NK sideboard
NK sideboard
NK sideboard
NK sideboard
NK sideboard
NK sideboard

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

NORDISKA KOMPANIET, sideboard, 1900-tal, vitlackerat, beslag samt hörn i mässing, 3 lådor, höjd 68,5, 150x46 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

599561

2018-12-15