Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
NORDISKA KOMPANIET, sideboard, 1900-tal, vitlackerat, beslag samt hörn i mässing, 3 lådor, höjd 68,5, 150x46 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
599561
2018-12-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner