Gösta Werner olja på duk

Gösta Werner olja på duk
Gösta Werner olja på duk
Gösta Werner olja på duk
Gösta Werner olja på duk

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GÖSTA WERNER (1909-1989), Utan titel, signerad Gösta Werner a tergo, olja på duk ca 81x65 cm

Smärre färgbortfall

599563

2018-12-27