Stolar 1900-tal

Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal
Stolar 1900-tal

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 8 st, KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, senbarockstil, bestad bok, stolar klädda i Estrid Ericson kretong "Elefant", sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

599574

2018-12-17