Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, tidigt 1900-tal, med utdragabar låda, bemålat pärlgrått, höjd ca 68, längd 83 cm

Nyckel saknas, bruks och åldersrelaterat slitage

599602

2018-12-17