Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, tidigt 1900-tal, med utdragabar låda, bemålat pärlgrått, höjd ca 68, längd 83 cm
Nyckel saknas, bruks och åldersrelaterat slitage
599602
2018-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här