Per Adalbert litografi

Per Adalbert litografi
Per Adalbert litografi

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER ADALBERT, (född 1953): Komposition, signerad och numrerad 37/75, litografi, bladstorlek 90x60 cm

599603

2019-01-09