Bordslampor 1970-tal

Bordslampor 1970-tal
Bordslampor 1970-tal
Bordslampor 1970-tal
Bordslampor 1970-tal
Bordslampor 1970-tal
Bordslampor 1970-tal
Bordslampor 1970-tal
Bordslampor 1970-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 3 st, 1970-tal, mässing, varav en undertill märkt NAFA samt en Franzéns Alvesta, höjd inkl sockel 44-52 cm

Brukslitage, smärre skador

599614

2018-12-17