Ljusstakar brännförgylld brons empire Frankrike

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, brännförgylld brons, empire, Frankrike 1800-talets första del, dekor av bin och blomstergirlanger, höjd ca 32 cm

Åldersslitage

599623

2018-12-24