Herrbyrå 7-lådig
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERRBYRÅ, 1800-tal, empirstil, 7-lådig, beslag i mässing med lejonmaskaroner, dekor av halvkolonner, fanér i valnöt, höjd ca 125, 62x49 cm, Nyckel saknas
Slitage, fanérsprickor samt bortfall, mindre listdelar saknas
599650
2018-12-17