Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPOR, 1+2, 1900-talets första resp andra hälft, alabster, varav en med dekordelar i mässing, höjd inkl skärm ca 55 resp 46 cm
En bordslampa (den äldre) med sprickor o lagningar
599671
2018-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här