Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGRID RUIN (1881-1956): Pojke på sten vid vatten, osignerad, olja på duk, intygad a tergo av Gustaf Jaensson, ca 54x44 cm
Nedre vänster med dukskada
599681
2018-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här