Ingrid Ruin oljemålning

Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGRID RUIN (1881-1956): Pojke på sten vid vatten, osignerad, olja på duk, intygad a tergo av Gustaf Jaensson, ca 54x44 cm

Nedre vänster med dukskada

599681

2018-12-17