Klubbat för:
600 EUR
Utropspris
800 EUR
PRESENTERFAT, mässing, Mellaneuropa 1500/1600-tal, diameter 42,5 cm.
Smärre åldersrelaterat slitage och enstaka små märken.
599685
2018-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här