Mellaneuropeiskt presenterfat

Mellaneuropeiskt presenterfat
Mellaneuropeiskt presenterfat
Mellaneuropeiskt presenterfat
Mellaneuropeiskt presenterfat

Klubbat för:

600 EUR

800 EUR

PRESENTERFAT, mässing, Mellaneuropa 1500/1600-tal, diameter 42,5 cm.

Smärre åldersrelaterat slitage och enstaka små märken.

599685

2018-12-29