Tillbaka till katalog
Omega herrfickur i silver
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
Beskrivning
OMEGA, fickur, silver, 1900-talets första hälft, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, ankargång, boettnr. 7977729, verknr. 7325337, diameter 49,5 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
599710
Datum:
2018-12-17