Hans Valter Sundberg, abstrakt komposition
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), abstrakt komposition, signerad och daterad H.V.Sundberg 61 blandteknik på papper fäst på pannå, bildytans mått ca 67x97cm
Ej examinerad ur ram, flagnad färg kring kanter
599714
2018-12-18