Hans Valter Sundberg, abstrakt komposition

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), abstrakt komposition, signerad och daterad H.V.Sundberg 61 blandteknik på papper fäst på pannå, bildytans mått ca 67x97cm

Ej examinerad ur ram, flagnad färg kring kanter

599714

2018-12-18