Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EMMA TOLL (1847-1917): porträtt, signerad Emma Toll, akvarell, mått ca 26x33 cm
Ej examinerad ur ram
599719
2018-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här