Emma Toll akvarell

Emma Toll akvarell
Emma Toll akvarell
Emma Toll akvarell
Emma Toll akvarell
Emma Toll akvarell
Emma Toll akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMMA TOLL (1847-1917): porträtt, signerad Emma Toll, akvarell, mått ca 26x33 cm

Ej examinerad ur ram

599719

2018-12-18