Kjartan Slettemark objekt tema

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KJARTAN SLETTEMARK (1932-2008): Objekt - Coca Cola blomma, signerad och daterad Kjartan 96, höjd 30 cm

Bruksslitage

599725

2018-12-18