Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TÅGSET, trä och plåt, omkring 1900-talets första hälft, danmark, 1 lok, 2 pasagerarvagnar samt 1 godsvagn, mått per vagn, höjd cirka 18, 37x10 cm
brukslitage, flagnad färg och sprickor
599726
2018-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här