Tågset i trä och plåt

Tågset i trä och plåt
Tågset i trä och plåt
Tågset i trä och plåt
Tågset i trä och plåt
Tågset i trä och plåt
Tågset i trä och plåt
Tågset i trä och plåt
Tågset i trä och plåt
Tågset i trä och plåt
Tågset i trä och plåt
Tågset i trä och plåt
Tågset i trä och plåt
Tågset i trä och plåt
Tågset i trä och plåt

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TÅGSET, trä och plåt, omkring 1900-talets första hälft, danmark, 1 lok, 2 pasagerarvagnar samt 1 godsvagn, mått per vagn, höjd cirka 18, 37x10 cm

brukslitage, flagnad färg och sprickor

599726

2018-12-18