Tallrik Ludwigsburg

Tallrik Ludwigsburg
Tallrik Ludwigsburg
Tallrik Ludwigsburg
Tallrik Ludwigsburg
Tallrik Ludwigsburg
Tallrik Ludwigsburg
Tallrik Ludwigsburg
Tallrik Ludwigsburg
Tallrik Ludwigsburg
Tallrik Ludwigsburg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIK, flintgods, Ludwigsburg, Tyskland, omkring 1800, dekor av blommor, diameter ca 25 cm, två cremekoppar medföljer

Slitage, fotring med nagg

599732

2018-12-18