Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA, 1700-/tidigt 1800-tal, stomme i bonad furu, beslag i järnsmide, höjd ca 27, 58x45
Åldersrelaterat slitage, sprickor, senare bottenplatta, stötmärken ställvis mindre hål
599741
2018-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här